+48 662 016 433, +48 603 614 299

Pomagamy, wspieramy

Ty TEŻ możesz pomóc

FUNDACJA Centrum Ratownictwa Specjalistycznego

Pierwsza pomoc

wiecej

Ważne telefony

wiecej

POMÓŻ NAM POMAGAĆ

więcej

FUNDACJA CENTRUM RATOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO

Nasza Fundacja działa na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Aby realizować nasze cele statutowe możemy też rozszerzyć naszą działalność także poza granice Rzeczpospolitej Polskiej. Najważniejszym naszym zadaniem jest działanie w zakresie ochrony życia i zdrowia jeśli znajdują się one w nagłym zagrożeniu.


Chcemy również swoją działalnością zachęcać ludzi do udzielania pierwszej pomocy osobom potrzebującym. W tym celu promujemy, propagujemy i szkolimy z zakresu ratownictwa specjalistycznego. Ponadto, jeśli zachodzi taka potrzeba organizujemy wsparcie psychologiczne. Jesteśmy i chcemy być wszędzie tam, gdzie nas potrzebują - czy są to akcje poszukiwawcze lub ewakuacyjne, czy pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa na obszarach wodnych lub górskich podczas wypoczynku i rekreacji.

Teoria też nie jest nam obca. Uczestniczymy w szkoleniach, seminariach, konferencjach i pokazach o tematyce ratownictwa specjalistycznego, nie tylko dzieląc się naszą wiedzą z innymi uczestnikami, ale także chcemy poprzez swoją obecność informować ludzi o naszych działaniach i zachęcać do współpracy. 


Dzielimy się naszym doświadczeniem ale i uczymy się od innych. Krótko mówiąc - wspomagamy, współpracujemy, organizujemy, upowrzechniamy, promujemy a to wszystko na rzecz drugiego człowieka w potrzebie. Ratownictwo Specjalistyczne to My - Fundacja CRS.

O nas

Informacje o naszej Fundacji

Nasze cele


wiecej

Nasza oferta

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

Kursy dla Personelu Medycznego


wiecej

kontakt

Zadzwoń....

Napisz....


wiecej